Kurzy angličtiny pro vás

Máme pro vás nabídku několika kurzů, ze kterých si můžete vybrat. Každý kurz je specificky zaměřen a je veden profesionálním lektorem. Pokud se potřebujete na něco informovat, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

ušetriť peniaze

Cenovo dostupné

Naše ceny kurzov angličtiny sú prijateľné a dĺžku trvania výučby si určíte sami podľa počtu kurzov. Kurzy sú efektívne nastavené na adekvátnu dĺžku.

hodina angličtiny

Malé skupiny

Menšia skupina vám zaručí maximálne sústredenie na hodinách. Individuálny prístup lektorov na každej hodine. Počet študentov je maximálne 8, skupiny otvárame aj od menšieho počtu.

ukazkova hodina ikona

Ukážka a testovanie zdarma

Otestujte si angličtinu online zdarma alebo príďte na ukážkovú hodinu, kde vašu angličtinu overíme za vás. Ukážková hodina je zdarma a môžete na nej vidieť efektivitu našich kurzov.

akreditácia

Overená výučba

Akreditovaný spôsob výučby vám poskytne rokmi overený prístup, ktorý prispôsobíme presne podľa vašich potrieb, tak aby ste na každom kurze spokojný.

Prečo sa učiť angličtinu

  • Angličtina je nejpoužívanější a nejžádanější jazyk
  • Zlepšíte si kvalifikaci a pomůžete vaší kariéře
  • Můžete cestovat kamkoli a dorozumíte se
  • Abyste fungovaly v moderním světě a na internetu
  • Jako hobby, pro to co vás baví, ať už filmy nebo knihy v angličtině
  • Protože se rádi naučíte něco nového

Nabídku kurzů rozšiřujeme a kurzy pravidelně vylepšujeme. Pokud vás zajímá způsob naší výuky, tak si o tom můžete přečíst v části metoda výuky nebo si můžete rovnou podívat jak naše výuka probíhá na ukázkové hodině. Kurzy děláme pro lidi a na míru, v případě, že ale máte specifické požadavky na kurz, tak nás neváhejte kontaktovat.